Téma: 

masážní rukavice na celulitidu


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

MASÁŽNÍ RUKAVICE NA CELULITIDU

Kartáč nebo rukavice

Masáž má velmi hlubokou tradici a navazuje na starověké čínské terapie, například akupunkturu, a je to příjemný a jemný způsob léčby celulitidy. Používají se rukavice nebo kartáč. Je v podstatě jedno, jakou pomůcku si vyberete. Je to individuální volba. Z recenzí je zřejmé, že lze masážní pomůcky libovolně střídat. Zdůrazněna je zde především důležitost masáže samotné a stálé promazávání.

Detail odstavce: Kartáč nebo rukavice
Zdroj: Masážní rukavice na celulitidu
Zveřejněno: 21.12.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Re: h2out diskuze

Dobrý den,mám nadváhu,celulitidu a otoky nohou kotníky a nárty.Už to trvá přes 30 let ale různé leky na odvodněni mají krátkodobé účinky nebo žádné , jen obtěžující časté močení.

Zdroj: diskuze H2out diskuze
Odesláno: 8.5.2017 uživatelem Anna Vodrážková
Počet odpovědí: 3 Zobrazit odpovědi

MASÁŽNÍ RUKAVICE NA CELULITIDU

Použití rukavice na celulitidu

Na trhu je celá řada rukavic, které jsou vhodné na celulitidu. Zde si je můžete prohlédnout.

Masáž proti celulitidě se provádí nejčastěji na hýždích a stehnech za účelem vypuzení lymfatické tekutiny z fibrotického (zvláknělého) podkoží. Vychází v podstatě z lymfatické masáže, ale je navíc obohacena o speciální anticelulitidové hmaty. Při této masáži jde o středně silné hlazení, jen někdy vzniká pocit štípání.

Masáž pomocí masážní rukavice provádějte tak, že budete roztírat krém proti celulitidě v kruzích proti směru hodinových ručiček. Přípravky proti celulitidě většinou obsahují přídavek z mořských řas, neboť obsahují aminokyseliny, minerální soli a vitaminy, které účinně pohlcují škodlivé produkty metabolismu. Nelze však očekávat, že si natřete krémem postižené partie a rázem bude po problému. Tyto přípravky mohou prospět pouze v kombinaci se všemi postupy, jako je jídelníček, cvičení, masáže.

Detail odstavce: Použití rukavice na celulitidu
Zdroj: Masážní rukavice na celulitidu
Zveřejněno: 21.12.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Re: Re: Celulitída - kofeín

Jo,tak to teda nechápu...budete se divit,ale cvičím pravidelně už 3roky, a stejně mám celulitidu na stehnech. Mám sportovní postavu, pro představu 170cm, 57kg. a stejně.. :-) Kde je chyba ? :-)

Zdroj: diskuze Celulitída - kofeín
Odesláno: 25.5.2016 uživatelem Renata
Počet odpovědí: 1 Zobrazit odpovědi

MASÁŽNÍ RUKAVICE NA CELULITIDU

Podpůrné krémy a masky

Pomocí účinných krémů, které aplikujete formou masáže do pokožky, můžete celulitidu výrazně utlumit a zneviditelnit. Nejznámější jsou skořicové kúry.

Skořicových gelů seženete hodně a za rozumné peníze a opravdu je ten zahřívací efekt cítit, dokonce více než u speciálních gelů a krémů na celulitidu. U skořice si však musíte dávat pozor na negativní účinky sluníčka, které může následně způsobit vysušování pokožky a ztrátu elasticity.

Skořicové silice v emulzích a gelech, které jsou určeny pro zahřátí svalů, pomáhají prohřát pokožku, rozšířit cévy a například před aerobní aktivitou je jejich aplikace úplně ideální. Jen je potřeba myslet na to, že skořice může u citlivějších osob pokožku až příliš dráždit, alergizovat, zkuste ji tedy poprvé raději jen na malém kousku kůže. Aplikace v oblasti břicha působí obvykle dráždivě, ale nohy, hýždě, lýtka i paže bývají v pořádku.

Zde můžete vidět další podpůrné krémy a masky na celulitidu.

Detail odstavce: Podpůrné krémy a masky
Zdroj: Masážní rukavice na celulitidu
Zveřejněno: 21.12.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: ovlivnuje masažní olej oplodnění

Dobrý den, chci se zeptat snažíme se s přítelem o dítě a místo lubrikačních gelů používáme masážní olej. Ovlivnuje to nějak oplodnění? Děkuji za odpoved.

Zdroj: diskuze Ovlivnuje masažní olej oplodnění
Odesláno: 25.6.2017 uživatelem Veronika
Počet odpovědí: 1 Zobrazit odpovědi

MASÁŽNÍ POMŮCKY

Masážní prostředky

Mezi masážní prostředky patří masážní oleje, krémy, emulze, mléka, masážní gely, lihové přípravky, éterické oleje, čokoláda, med.

Zde můžete vidět různé masážní prostředky.

Detail odstavce: Masážní prostředky
Zdroj: Masážní pomůcky
Zveřejněno: 26.6.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: propolis na kožených rukavicích

Má někdo zkušenosti s odstraněním propolisu z kožených rukavic, používaných při včelaření? Ztvrdlé rukavice propolisem neumožňují jemnější práci ve včelstvu.
Po vyprání se mi srazily tak, že už je nelze na ruce navléci

Zdroj: diskuze Propolis na kožených rukavicích
Odesláno: 11.12.2015 uživatelem Jaroslav Prokš
Počet odpovědí: 0

VYHŘÍVANÉ OBLEČENÍ

Vyhřívané rukavice

Elegantní vyhřívané rukavice jsou k dostání pro pány i dámy. Jsou určené pro různé druhy sportů, pro motorkáře, pro pracovní činnosti, ale i na běžné nošení.

Detail odstavce: Vyhřívané rukavice
Zdroj: Vyhřívané oblečení
Zveřejněno: 15.10.2016


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Dotaz

Pečuji o 93 letou babičku,dnes jí byla kožní lékařkou diagnostikována na bérci tzv.růže.Dostala ATB,a dvakrát denně máme mazat specielním gelem a bandážovat.Mám používat gumové rukavice,nemůže se to přenést při ošetřování na mě ? Děkuji za odpověď.Machalová

Zdroj: diskuze Nemoc růže
Odesláno: 18.6.2018 uživatelem Štěpánka
Počet odpovědí: 3 Zobrazit odpovědi

MASÁŽNÍ RUKAVICE NA CELULITIDU

Kofeinová maska proti celulitidě

Kofein, který se aplikuje na pokožku, způsobuje zrychlení krevního oběhu v místě použití a tím vypíná pokožku. Ta se vyrovnává a projevy celulitidy se tak zmírňují. Při dlouhodobém pravidelném používání kávových zábalů se vlivem často se zrychlujícího krevního oběhu aktivují tukové zásoby a potřebuje-li tělo energii, sáhne si právě po nich. Dlouhodobým používání kávových zábalů se dá docílit i velmi dobrých výsledků v boji s celulitidou. Kofeinový, tedy kávový zábal se nanáší na celulitidou postižená stehna, kolena, hýždě a paže. Místo aplikace kávového zábalu volte podle toho, kde se u vás celulitida projevuje, a místo masírujte rukavicí nebo kartáčem, čímž posílíte efekt masky.

Kofeinovou masku používejte alespoň třikrát týdně po dobu půl až jednoho roku. S takovou frekvencí by absolvování kofeinových zábalů v kosmetických studiích vyšlo velmi draze, 60 minut vyjde cca na 550 Kč, což by znamenalo finanční náklady kolem 80 tisíc Kč za roční léčbu kávovým zábalem. Kávové zábaly si je však možné velmi jednoduše a efektivně připravit a aplikovat doma.

Detail odstavce: Kofeinová maska proti celulitidě
Zdroj: Masážní rukavice na celulitidu
Zveřejněno: 21.12.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Re: nehty od jablek

Mě na hnědé nehty od ovoce pomáhá buď vymačkaná šťáva z citrónu a nebo ve vodě rozředěná kyselina citronová, koupená v sámošce. Prsty v tom chvíli koupu a pak jsou nehty zpět krásně přirozeně světlé. Ale doba koupele se nesmí přehnat, jinak se začne z nehtu stírat horní vrstva a to by nehet ztenčilo. Ovšem nejlepší recept na pěkné nehty je, nehty si nezašpinit vůbec! K tomu ti bezvadně poslouží tenké gumové rukavice, koupené v drogérce za pár korun. Jsou to takové ty chirurgické rukavice. Pak nebudeš muset řešit, jak odbarvit své nehty.

Zdroj: diskuze Nehty od jablek
Odesláno: 5.2.2012 uživatelem Kamča
Počet odpovědí: 1 Zobrazit odpovědi

VYHŘÍVANÉ OBLEČENÍ

Potápěčské rukavice

Vyhřívané rukavice pro ponor ve vodě se pohodlně vejdou pod suché rukavice a dovedou ruku zahřát až na 40 °C. Prodyšný materiál nechá ruku dýchat, ale příjemně hřeje, i když je napájení vypnuto. Vedení drátů je provedeno tak, aby pohyb kloubů nebyl omezen. Propojení k vyhřívací vestě či k podobleku je velmi jednoduché.

Detail odstavce: Potápěčské rukavice
Zdroj: Vyhřívané oblečení
Zveřejněno: 15.10.2016


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: pocení dlaní

Zdravotní sestra a mokré dlaně to nejde dohromady. A utírat si ruce pořád do ubrousků taky není ideální. A mít rukavice na mokrých rukou taky není to nejlepší. Nemáte pak v rukách potřebný cit. Ale od doby, co používám OZO-OZO, je všechno v pořádku. Díky šefová.

Zdroj: diskuze Pocení dlaní
Odesláno: 20.4.2017 uživatelem Verča
Počet odpovědí: 0

VYHŘÍVANÉ OBLEČENÍ

USB rukavice

USB rukavice jsou nejběžnějším a asi i nejpopulárnějším USB gadgetem hned po flash discích. Zahřejí vás a přitom vás nebudou omezovat při psaní na klávesnici, protože mají volné konečky prstů. Vyhřívané USB rukavice jsou pletené z bavlny a mají v sobě zabudované tepelné obvody, které vás zahřejí, pokud chcete použít svůj notebook venku nebo váš zaměstnavatel až příliš šetří a vypíná i topení.

Detail odstavce: USB rukavice
Zdroj: Vyhřívané oblečení
Zveřejněno: 15.10.2016


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Skořicový krém

Souhlasím, na celulitidu je třeba jít komplexně, je třeba upravit celou životosprávu, ale jsou prostředky, které proti celulitidě mohou pomoci. Já doporučuji skořicový olej, resp. skořicový krém pro skořicové zábaly a lymfodrenáž. Skořicový krém zakoupíte např. zde: www.siladoteku.cz/si… Je vhodný i pro domácí použití, seženete tam i balení, které vystačí na celou kúru, vyjde podstatně levněji než skořicové zábaly v salónech a efekt je stejný.

Zdroj: diskuze Skořicový krém
Odesláno: 26.5.2012 uživatelem Mat
Počet odpovědí: 0

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní podložka do auta

Masážní podložka s vyhříváním je ideální do auta. Tato podložka zad a nohou má masážní zóny na sedáku i opěrné části. Jde o cílenou intenzivní masáž pro skvělý pocit uvolnění napjatých svalů. Vybírat lze ze dvou masážních programů. Masážní podložka do auta s vyhříváním má praktickou kapsu na ovladač a pásky pro pohodlnou fixaci. Nevýhodou této masážní podložky je nutnost dokoupit adaptér na 230 V za 129 Kč pro domácí využití.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní podložka do auta.

Zde můžete zjistit cenu masážní podložky do auta.

Detail odstavce: Masážní podložka do auta
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

MASÁŽNÍ POMŮCKY

Masážní oleje

Masážní oleje se řadí dle dostupnosti na trhu, přičemž k dostání jsou bio oleje, rostlinné oleje, parafínové masážní oleje. Tyto produkty se dále řadí podle výrobce a dle osobní oblíbenosti zákazníka.

Zde můžete vidět nabídku různých masážních olejů.

Detail odstavce: Masážní oleje
Zdroj: Masážní pomůcky
Zveřejněno: 26.6.2017


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

Diskuze: Re: pruh na nechtu

Na fotografii není nic vážného, možná se začíná dělat plíseň pod nehtem. Zkuste na jeden měsíc používat Clotrimazol sprej. Vždy před spaním si zastříkněte pod nehet tento lék na kožní plíseň, který volně koupíte v lekárně. Zároveň si důkladně čistěte prostor pod nehtem. Na ochranu nehtové ploténky bude dobré, když budete používat jemné gumové rukavice při všech činnostech, které to umožní.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Černé čárky na nehtech
Odesláno: 22.6.2018 uživatelem Cempírek
Počet odpovědí: 2 Zobrazit odpovědi

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní křeslo

Masážní křeslo je vynikající pomocník pro chvíle relaxace a odpočinku. Masáž je velmi realistická a uspokojí veškeré vaše požadavky. Ovládání je plně elektrické, a to pomocí dálkového ovladače. Jedním stiskem tlačítka si vás masážní křeslo změří a zajistí masáž přesně pro vaši postavu. Nevýhodou tohoto výrobku je pořizovací cena a jeho rozměry.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní křeslo.

Zde můžete zjistit cenu masážního křesla.

Detail odstavce: Masážní křeslo
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní polštář

Masážní polštář vám poskytne perfektní masáž, ať už jste doma, v kanceláři nebo autě. Nebudou vás trápit opakované bolesti hlavy, zad, kloubů. Polštář může být vybaven válečkovo-rolovací a hnětací funkcí. Nevýhodou tohoto výrobku je jednostranné využití – dochází k masáži pouze ve zvolené části.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní polštář.

Zde můžete zjistit cenu masážního polštáře.

Detail odstavce: Masážní polštář
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní podložka do sprchy

Kvalitní praktická protiskluzová masážní podložka do sprchového koutu nebo vany je neklouzavá a plísním odolná podložka s vůní. Výhodou je zabránění uklouznutí a aktivace jednotlivých bodů na plosce nohy. Nevýhodou tohoto výrobku je nutnost z hygienických důvodů podložku po použití zavěsit na suché místo, aby se zabránilo vzniku choroboplodných zárodků.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní podložka do sprchy.

Zde můžete zjistit cenu masážní podložky do sprchy.

Detail odstavce: Masážní podložka do sprchy
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016

RECEPT NA DOMÁCÍ KOFEINOVÝ ZÁBAL

Kofein proti celulitidě

Kofeinový zábal skutečně pomáhá v boji proti celulitidě. Díky kofeinu se zrychluje v podkoží krevní oběh, tím se aktivují tukové zásoby, které celulitidu vytvářejí a celulitidy mizí.

Detail odstavce: Kofein proti celulitidě
Zdroj: Recept na domácí kofeinový zábal
Zveřejněno: 8.1.2012

DOMÁCÍ ZÁBAL NA RUCE

Recept na domácí parafínový zábal

Ingredience: parafínová lázeň, 1x náplň parafínu (2,7 kg), parafínové rukavice nebo froté ručník, igelitové rukavice nebo sáček, hydratační krém Sensitive, dezinfekční sprej nebo mýdlo.

Postup: Na ošetřované místo naneste hydratační krém. Pomalu namáčejte ruku do parafínové vaničky. Vyjměte a počkejte několik sekund. Opakujte 3–10krát. Přikryjte ruku fólií a zabalte izolační přikrývkou pro udržení tepla, nebo použijte speciální rukavice Therabath. Nechte parafín působit 10 až 15 minut. Odstraňte použitý parafín a fólii (pokud jste ji použili).

Detail odstavce: Recept na domácí parafínový zábal
Zdroj: Domácí zábal na ruce
Zveřejněno: 28.2.2017

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní podložka na židli

Univerzální masážní podložka je výkonná elektronická masážní podložka s možností využití na běžné kancelářské židli nebo v autě. Masážní hlavice nabízejí 3 typy masáží – masáž horní oblasti zad, masáž bederní oblasti zad a celková masáž zad. Součástí masážních hlavic je také výhřevné těleso zajišťující lehké prohřívání masírovaných svalů pomocí paprsků Blue-ray a infračerveného záření. V sedací části masážní podložky jsou umístěny vibrační hlavice nabízející 3 typy vibrací – levo-pravá vibrace, přerušovaná vibrace, nepřetržitá vibrace. Součástí masážní podložky je přehledný tlačítkový ovladač s indikačními diodami, doplněný o odkládací kapsu pro ovladač, dále odnímatelná poduška s malým polštářkem a popruh pro upevnění masážní podložky na židli či autosedačku. Masážní podložka nabízí zapojení do standardní elektronické zásuvky i do 12V zásuvky autozapalovače. Díky snadné instalaci, jednoduchému ovládání a vysoké účinnosti se tak nabízí všestranná masážní podložka domů, do práce i na dlouhé cestování autem. Je možné koupit i masážní sedák, který je účinný pouze na sedací oblast hýždí.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní podložka na židli.

Zde můžete zjistit cenu masážní podložky na židli.

Detail odstavce: Masážní podložka na židli
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016

MASÁŽNÍ RUKAVICE NA CELULITIDU

Kofeinová maska - recept

Ingredience: 1 sáček přírodní želatiny, 50 gramů umleté levnější kávy, 200 a 300 ml vody, špetka soli, potravinářská fólie

Postup: Ze sáčku s želatinou odeberte jednu kávovou lžičku prášku a nechte rozpouštět 10 minut v 300 ml vlažné vody. Pak přidejte špetku soli a 10 až 20 minut povařte. Po uvaření nechejte zchladnout asi na 40 °C, čímž hmota zhoustne. Pro přípravu extraktu z kávy smíchejte mletou kávu a 200 ml vařící vody. Vznikne tmavá kašovitá hmota s hnědou pěnou nahoře. Míchejte až do zchladnutí také na 40 °C. Ve finále obě hmoty smíchejte dohromady a pomocí mixéru na nejnižší otáčky vše dokonale vymíchejte do kompaktní emulze, která je podobná například hustému sprchovému gelu. Kávový zábal je hotov a připraven k aplikaci.

Aplikace: Kofeinovou emulzi nechejte zchladnout na 37 °C a poté ji začněte nanášet na problémové partie nohou, hýždí nebo paží. Kávový zábal s želatinou se musí nanášet právě při této teplotě, protože želatina má svůj přirozený chladivý účinek, podobně jako například kafr, a studená emulze by nebyla příliš příjemná. Teplo z emulze také napomůže zrychlení podkožního krevního oběhu a celé ozdravné kúře. Až budete mít pokryta všechna místa postižená celulitidou, tak přes emulzi přetáhněte potravinářskou igelitovou fólii. A to proto, aby se emulze následujících 30 minut z těla neodpařila/neuschla, nebo jste si ji nesetřeli oblečením. Přes igelitovou fólii si pak natáhněte legíny, nebo v případě paží termoprádlo, aby se udržely ošetřované partie v teple a mohlo tak probíhat spalování tuků. Celý proces podpořte masírováním pomocí rukavice nebo kartáče.

Jedna rychlovka: Použijte tělový krém nebo olej, který máte zrovna po ruce, a přidejte do něj 2 lžičky mleté kávy. Hotovou masku naneste na místa postižená celulitidou a chvíli jemně masírujte. Poté můžete nechat 15 minut působit a opláchnout, případně jen setřít vlhkým ubrouskem. Zásluhou kávy a masáže dojde k příjemnému prokrvení a prohřátí kůže.

Detail odstavce: Kofeinová maska - recept
Zdroj: Masážní rukavice na celulitidu
Zveřejněno: 21.12.2017

MASÁŽNÍ PODLOŽKA

Masážní podložka pod nohy

Podložka pod nohy je vyrobená tak, aby pozvedla nohy a usnadnila správné držení těla. S pěti možnostmi nastavení výšky je snadné najít skutečně pohodlné řešení. Nožní opěrka má navržený povrch tak, aby stimuloval nervová zakončení na plošce chodidla a napomáhal tak uvolnění a pohodlí během dne. Jemný houpací mechanismus umožňuje procvičit si při sezení kotníky, aby se zlepšila cirkulace krve a předešlo se nahromadění tekutin v lýtkách. Nevýhodou této masážní podložky je její váha a rozměr.

Zde můžete vidět, jak vypadá masážní podložka pod nohy.

Zde můžete zjistit cenu masážní podložky pod nohy.

Detail odstavce: Masážní podložka pod nohy
Zdroj: Masážní podložka
Zveřejněno: 18.7.2016

MASÁŽNÍ POMŮCKY

Masážní pomůcky na záda

Masážní podložka Tonic Mass Lanaform LA110303

Masážní podložka do auta i kanceláře Tonic Mass L57170 od firmy Lanaform přemění vaši normální židli na osobní masážní. Obsahuje konektor na připojení do jakéhokoliv auta, hlavní konektor do zásuvky, programovatelný dálkový ovladač. 11 masážních výkonných motůrků umožňuje 7 typů masáží a 4 rychlosti masáží + různé kombinace. Relaxační masážní podložka Tonic Mass nabízí protistresové účinky, uvolní vaše svaly a celkově celé tělo.

Popis produktu:

  • Obsahuje konektor na připojení do jakéhokoliv auta a také hlavní konektor do zásuvky.
  • Součástí je i programovatelný dálkový ovladač.
  • Přístroj má 11 masážních výkonných motůrků.
  • Podložka nabízí 7 typů masáží a 4 rychlosti masáží.
  • Časování: 4 provozní cykly (10, 15, 20, 25 min.).
  • Je možné využívat různé kombinace možností masáží.
  • Napětí: 220–240 V.
  • Příkon: 12 W.

Zde můžete vidět cenu výrobku Masážní podložka Tonic Mass Lanaform LA110303.

Detail odstavce: Masážní pomůcky na záda
Zdroj: Masážní pomůcky
Zveřejněno: 26.6.2017

MASÁŽNÍ POMŮCKY

Masážní baňky

Baňkování je tradiční a účinná léčebná metoda. Využívá se hlavně při bolestech svalů, onemocnění krevního oběhu, migréně, detoxikaci organismu a u mnoha jiných problémů. Na baňky jsou použity různé materiály. Na trhu jsou skleněné baňky, plastové baňky i silikonové masážní baňky, které jsou vhodné pro maséry, ale i domácí baňkování. Nevýhodou této procedury je, že ve většině případů si ji nemůžete provést sami.

Zde můžete vidět cenu masážních baněk.

Detail odstavce: Masážní baňky
Zdroj: Masážní pomůcky
Zveřejněno: 26.6.2017

ALERGIE NA PROPOLIS

Proti tvrdnutí rukou po propolisu noste rukavice

Zde nelze poradit nic jiného, než použít rukavice a vyhýbat se styku propolisu s pokožkou. S medem zacházejte také opatrně. Med při cukrovce pro diabetika sice není tak nebezpečný, protože to je typ rychlého cukru, který rychle vstupuje do krve a někdy naopak může pomoci při nějaké té hypoglykémii. U medu ale hrozí riziko vzniku náhlé alergické reakce na med ve formě různých otoků těla, slzení očí, kýchání a podobně. 

Detail odstavce: Proti tvrdnutí rukou po propolisu noste rukavice! 
Zdroj: Alergie na propolis
Zveřejněno: 26.7.2012